Tipy pro vás

Vítejte na zcela nových mezinárodních  stránkách o Spinning programu. Jejich vzhled a vlastnosti jsou výsledkem  několikaleté práce týmu Mad Dogg Athletics a jejích zástupců v různých  zemích. Věříme, že si stránky oblíbíte a budete jich hojně využívat, ať  jste klientem nebo instruktorem Spinning programu nebo majitelem či  managerem Spinning centra. Pro začátek vám dáme několik tipů jak se na  stránkách zorientovat.  


Jen prohlížet nebo aktivně využít?
Pokud se rozhodnete stránky pouze pasivně prohlížet, nemáte téměř žádní omezení.
Jestli se však rozhodnete objednat si oblečení,  přihlásit se na školení, editovat svůj profil instruktora nebo centra,  nebo třeba sdílet playlisty, musíte být zaregistrováni. Zaregistrovat se můžete  jako centrum (fitness klub) nebo jako jednotlivec (klient, instruktor).  Pokud jste autorizovaným Spinning centrem nebo certifikovaným  instruktorem JGSI, jste registrováni automaticky. Nevytvářejte proto  další registraci, ale využijte svoji stávající. Pro přihlašovací údaje  si můžete napsat na info@spinning.cz.
 
Tipy pro klienty
Skvěle zpracované pasáže Začínáme a Tréninkové tipy provedou  jak začínající, tak zkušené jezdce všemi zákoutími pravidel Spinning  programu, správným nastavením kola, základními styly jízdy nebo i pokročilejšími variantami lekcí podle systému Energy Zone. Za zmínku stojí také instruktážní videa nebo odpovědi na Časté otázky.
 
Tipy pro instruktory
Chcete-li se přihlásit na školení, vyberte si zde Spinning Instructor Certification, Základní školení nebo Nadstavbové vzdělávání a Českou republiku nebo Slovensko. Pro editaci svého profilu  se nejprve přihlaste do svého účtu. Potom se můžete nechat inspirovat svými kolegy ať už na  instruktorském fóru nebo projitím či sdílením Play-listů. Mějte na  paměti, že prohlížet  instruktorské fórum může každý, nejen instruktoři. Požádejte majitele centra, kde působíte, aby vás přidal mezi své  instruktory v profilu centra.
 
Tipy pro centra

Prezentace na Spinning.com je klíčem k vašemu úspěchu. Proto při editaci svého profilu dbejte na správný název centra a  ulici, abyste byli ve vyhledávači v hodní části této stránky správně zobrazeni. Svůj profil můžete editovat po přihlášení. Nejste-li ve vyhledávači center k nalezení, kontaktujte nás na info@spinning.cz. Ve svém profilu přiřaďte instruktory, kteří u vás jezdí, nebo zadejte inzerát, že sháníte posily - Nabídka práce. Svým klientům můžete  nabídnout speciální akce, například úvodní Lekci zdarma. Ve svém profilu najdete také rozsáhlou fotogalerii v tiskové kvalitě, grafické standardy nebo unikátní Design studio pro tvorbu profesionálních letáčků. Pro podrobný návod, jak editovat svůj profil si  napište na info@spinning.cz


Bookmark and Share